En Çok Talep Gören Tatil Bölgeleri

En Çok Talep Gören Tatil Bölgeleri

Touristica Seyahat Acentesinin 2013 yılı verilerine göre; erken rezervasyon döneminde Kıbrıs ve Belek bölgeleri tatilciler tarafından en çok tercih edilen bölgelerin başında olduğu görülmekte. 24.06.2013 10:38

Özellikle son yıllarda büyük bir atağa geçen Kıbrıs otelleri; Türkiye’ye çok yakın bir lokasyon olmasına rağmen  farklı bir coğrafyada ve kültürde tatil yapma imkânı tatilcilere  cazip geliyor.  Antalya’nın en önemli turizm bölgelerinden biri olan Belek bölgesi de en çok tercih edilen bölgelerin başında olduğu görülmekte. Özellikle; balayı çiftleri ve deluxe otel seven tatilciler tarafından Belek otelleri yoğun ilgi görüyor.

Erken rezervasyon dönemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Touristica İç Turizm Müdürü Birol Eren; ‘’ Misafirlerimizin yaptırdıkları erken  rezervasyonlarını incelediğimizde Kıbrıs ve Belek otellerine daha fazla ilgi olduğu görülüyor. 2013 yılı erken rezervasyon dönemimiz son bulmasına rağmen yaz boyunca son dakika fırsatları sayesinde misafirlerimize avantajlı tatil imkânı sunmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Ege’de En Çok Tercih Edilen Bölge Bodrum Oldu.

Erken rezervasyon döneminde Ege bölgesinde; Bodrum en fazla tercih edilen bölgelerin başında geldi. Bodrum otelleri; hemen her tatilciye uygun konsepti ve fiyat aralığı sayesinde  2013 yılında başarılı bir grafik sergiliyor.

Son dakika tatil fırsatları için www.touristica.com.tr internet sitesini ziyaret ederek veya 444 0 329 no’lu çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Kaynak: http://tatil.milliyet.com.tr/en-cok-talep-goren-tatil-bolgeleri/tatil/detay/1727018/default.htm

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir