‘Salih Fener’deki gibi oynasın bizi finale götürür’

‘Salih Fener’deki gibi oynasın bizi finale götürür’

U20 Milli Takımı Teknik Direktörü Feyyaz Uçar, “Salih kendi yaş grubuna döndüğünde sıkıntı olur. Ama F.Bahçe’deki gibi oynarsa bizi finale taşıyabilir.” 01.07.2013 09:01

ÜLKEMİZDE düzenlenen dünya şampiyonasında ikinci tura çıkan U20 Milli Takımımız’ın Teknik Direktörü Feyyaz Uçar, geleceğin yıldızı olarak gösterilen Salih Uçan’la ilgili konuştu... Yarın Fransa ile oynanacak maç öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Uçar, F.Bahçe forması giyen genç futbolcunun yeteneklerine övgü yaparak “Salih, F.Bahçe’de oynadığı gibi oynadığında katkı sağlar. Kendi yaş grubuna döndüğünde sıkıntı yaşarız. F.Bahçe’deki gibi oynarsa bizi finale götürecek adamdır Salih” dedi.
TECRÜBESİ üst düzeyde ve fizik gücü çok iyi olan bir kadroya sahip olmasına karşın Fransa maçının ortada olduğunu belirten Uçar, Okay Yokuşlu ve Hakan Çalhanoğlu’nun isimlerinin transfer haberlerinde geçmesinden de rahatsızlık duyduğunu belirtip, “Transfer haberleri oyuncuyu pozitif etkilemez. Kafaları karışık. Rakibe konsantre olmalılar. Transferin zamanı değil” diye konuştu.
UÇAR ayrıca TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı’dan aldıkları telefonların kendilerini duygulandırdığını ifade etti.
 Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/-salih-fener-deki-gibi-oynasin/fenerbahce/detay/1730319/default.htmEtiketler: Fransa , Yıldırım Demirören , Milli Takım , Feyyaz Uçar , A Milli Takım , Abdullah Avcı , transfer , Salih Uçan , F.Bahçe , Finale

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir