erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

iPhone’unu Bir Anda Oyun Konsoluna Dönüştür!

iPhone’unu Bir Anda Oyun Konsoluna Dönüştür!
Get Adobe Flash player

Yine bir Kickstarter projesi olan iPhone aksesuarı, her ne kadar sıradan bir kılıf gibi görünse de oyuncular bunu çok sevecek! Oyun oynarken şarjınız bir anda mı tükeniyor? Sorun değil Güneş pili var! 26.06.2013 11:38
Hemen hemen üretilen akıllı telefon sayısı kadar hatta daha fazla sayıda telefon aksesuarları geliştirilmeye devam ediyor. Tüm bunların yanında, akıllı telefonların vazgeçilmezlerinden biri de elbette ki oyunlar. Günlük işlerin arasında stresi alacak minik oyunlar, hafta sonu için arkadaşlarınız ile bir araya gelip oynayabileceğiniz mobil oyunlar veya oyun zevkinize göre binlerce oyun indirilmek için sizleri bekliyor.
 
IOS işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 7’nin oyun ve uygulama platformlarındaki kontrol kararlılığı arttırılacağı haberlerinin ardından çalışmalara hız veren proje ekibi, iPhone sahiplerinin telefonlarını koruma amacıyla kullandıkları kılıflardan şarj, GamePad gibi cihazlarla bir anda telefonunuzu oyun konsoluna çeviren ve kullanıcılara farklı bir kullanım deneyimi sunan ürünlere odaklanıyor.
 
Bir Kickstarter projesi olarak geliştirilen iPhone aksesuarı, günlük kullanıma uygun bir telefon koruma kılıfıyken, yanına ekleyebileceğiniz 2 parçalı tuşlarla birlikte telefonunuz bir anda konsol oyunu tadı vermeye başlıyor. Elbette ekranın küçük olması, bazı kullanıcılar tarafından cazip gelmese de, mobil oyuncuların vazgeçilmezi olacağından bahsedebiliriz.
 
Üzerine yön ve fonksiyon butonların takılıp, kasanın iki yana açılmasıyla oyun moduna geçen kılıf, Bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz bir oyun deneyimi sunuyor. Diğer Bluetooth’la çalışan konsollara da bağlanabilen aksesuar, şarj konusunda oldukça özgür. Arkasında bulunan güneş pili sayesinde kendi şarjını kendi tamamlayabiliyor.
 
Proje yöneticisi Justice Frangipane, “Kickstarter lansmanında ufak bir tanıtımla birkaç yatırımcı bulduk ve projeyi daha da geliştirmek için iyi yazılımcılarla çalıştık. iOS 7 ile güçlenmesi beklenen grafik gemisinin bir amirale ihtiyaç olduğunu düşündük ve mesailere başladık.” Cümlelerini paylaştı. 135 bin $ bütçeyle hayata geçirilecek ürün için geriye yalnızca 8 bin $ kaldığı biliniyor.
 
Özellikle güneş pili ve tasarım tarafıyla Logitech firmasının ilgisini çeken Flipside, kısa süre içinde kullanıcısıyla buluşacak gibi görünüyor.
 
iPhone'unuzu bir anda oyun konsoluna çeviren bu aksesuarın videosunu izlemek ve fotoğraflarını göz atmak için tıklayın.


Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/iphone-unu-bir-anda-oyun-konsoluna/yeniurunler/detay/1728064/default.htmEtiketler: iPhone , Tasarım , Proje , Aksesuar , Oyun

Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir