erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop erotik shop

Yeni Galaxy S4 `ler Büyüleyecekler!

Yeni Galaxy S4 `ler Büyüleyecekler!
Get Adobe Flash player

Yeni Galaxy S4`ler Büyüleyecekler. Yeni Galaxy S4 özellikleri.bQualcomm’un duyurusunu gerçekleştirdiği 4 çekirdekli Snapdragon 800’lü cihazlar görülmeye başlandı.Bu teknoloji ile donatılmış ilk akıllı model ise Galaxy S4. 27.06.2013 13:50
Yeni Galaxy S4'ler Büyüleyecekler. Yeni Galaxy S4 özellikleri.bQualcomm’un duyurusunu gerçekleştirdiği 4 çekirdekli Snapdragon 800’lü cihazlar görülmeye başlandı.Bu teknoloji ile donatılmış ilk akıllı model ise Galaxy S4.
 
Akıllı telefon üreticileri için kısa süre önce duyurulan Snapdragon 800, amiral gemilerindeki yerini almaya başladı. Daha yüksek performans sunan yeni nesil 4 çekirdekli işlemci, kullanıcıların hiç hoşlanmadığı akıllı telefonlardaki yavaş çalışma ve ekran görüntüsünün donması gibi sorunları ortadan kaldırmayı planlıyor.
 
 
Daha gerçekçi bir ekran performansı sunan GPU’ların bulunduğu akıllı modeller, kullanıcılarının beklentileriyle yeniden şekilleniyor. Şaşırmadığımız yeni nesil işlemci başlangıcı da yine Güney Kore’den geldi.
 
Söylentiler arasında yer alan yeni Snapdragon 800 işlemcilerin Galaxy S4’lerle görülmeye başladı. Resmi bir doğrulamanın hemen ardından üretime başladıklarının haberini kullanıcılarıyla paylaşan Samsung, Snapdragon 800’lü ve LTE-A bağlantı destekli Galaxy S4’lerin çok yakında piyasada olacağını vurguladı.
 
4 çekirdekli ve 2.3 GHz hızında veri işleyen Krait 400 mimarili Snapdragon, 150 Mbps veri hızıyla da dikkat çekiyor. Kırmızı ve Gece mavisi renk seçenekleriyle kullanıcı tercihine bırakılan S4, daha önce görülmemiş bir TouchWiz deneyimi sunmaya hazırlanıyor.
 
5 inç büyüklüğü ve 1080 x 1920 piksel ekran keyfi sunan Samsung, 2 GB Ram ve 32 GB dahili hafızayla görülecek. 13 MP arka kamera ve 2 MP ön kameranın da bulunduğu akıllı model, 2600 mAh batarya gücüne sahip. Android 4.2 deneyimi kullanıcısıyla buluşan Galaxy S4, önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak.


Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/yeni-galaxy-s4-ler-buyuleyecekler-/gundem/detay/1728701/default.htmEtiketler: Güney Kore , Samsung , Kore , Performans , teknoloji , model , Android , Renk

Diğer TEKNOLOJİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir